E-napló Facebook Gmail
8900 Zalaegerszeg, Zárda utca 25.
Notre Dame Rend
Mindszenty Iskola
Mindszenty József Általános Iskola
Gimnázium és Kollégium
Zalaegerszeg
  • Eseménynaptár - 2022 MÁJUS
Eseménynaptár - 2022 MÁJUS Megosztás


   

 

1.

V

Szent József, a munkás ünnepe

B

2.

H

9.00 Írásbeli érettségi magyar

9.00 Megyei angol nyelvi verseny a B épület földszintjén

1-11.évfolyam számára ÉRETTSÉGI SZÜNET

 

3.

K

9.00 Írásbeli érettségi matematika

 

4.

SZ

9.00 Írásbeli érettségi történelem

Gimnázium számára online tanítás órarend szerinti

4. évfolyamosok gyóntatása

16.30 Elsőáldozók (3a, 3b) szüleinek gyóntatása

 

5.

CS

8.55 Alsós szentmise

9.00 Írásbeli érettségi angol nyelv

 

6.

P

8.55 A 3a osztály gyóntatása

9.00 Írásbeli érettségi német nyelv

6a osztálykirándulás, közösségi hétvége Botfán

 

7.

SZO

6a közösségi hétvége Botfán

 

8.

V

11.00 Elsőáldozás 3.a osztály


A

9.

H

14.30-16.00 Pedagógiai Módszertani Megbeszélés (Tóth Csilla)

16.00 FOGADÓ ÓRA

8.00  8a kompetenciamérés SZ/M

GYÓNTATÁS

külön kiírás szerint

 

10.

K

8.00  8a kompetenciamérés Tt/Ny

Írásbeli érettségi: 8.00 kémia, 14.00 földrajz

 

11.

SZ

8.00  8b kompetenciamérés SZ/M

 

12.

CS

Elsőáldozók zarándoklata ? Vasvár

8.00  8b kompetenciamérés Tt/Ny

8.00  Írásbeli érettségi biológia

 

13.

P

8.00 Felsősök szentmiséje

8.00 Írásbeli érettségi informatika

8.55 A 3b osztály gyóntatása

Sport-projektnap Gébárton a 7b osztály számára (evezés)

12.45 Gimnazisták szentmiséje

9.a Közösségi hétvége Botfán

 

14.

SZO

KÉKTÚRA

9a Közösségi hétvége Botfán

 

15.

V

11.00-Elsőáldozás 3.b osztály

B

16.

H

10a Sport-projektnap Boncodföldén (lovaglás)

11c osztálykirándulása: Gárdony

 

17.

K

10b Sport-projektnap Boncodföldén (lovaglás)

9.00 - Zeneiskolai hangszerbemutató alsósoknak

 

18.

SZ

9b osztálykirándulása: Budapest

10c Sport-projektnap Boncodföldén (lovaglás)

8.00 Írásbeli érettségi francia nyelv

19.00 Csány-bérlet: Egy bolond százat csinál

 

19.

CS

8a és 8b Lázár Ervin program a Falumúzeumban

8.00  6a kompetenciamérés SZ/M

14.00 Színházi előadás a VMK-ban: Psyché és Nárcisz (Rendezte: Kaj Ádám, aki egykor mindszentys volt)

 

20.

P

Osztálykirándulások: 5a Sopron, 8a, 8b Budapest, 11a Győr, 11b Gárdony

8.00  6a kompetenciamérés Tt/Ny

Sport-projektnap Gébárton a 7a osztály számára (evezés)

 

21.

SZO

13.00 KIHÍVÁS NAPJA családi nap

Harmatcsepp tanulmányi verseny országos fordulója Budapesten (Patrona H.)

 

22.

V


A

23.

H

8.00 6b kompetenciamérés SZ/M

9.40  LKV pedagógusoknak a sekrestyében

5b osztálykirándulása: Hegyestű, Szentbékkálla

13.00 Állatfarm c. angol nyelvű színházi előadás a VMK-ban gimnazistáknak (fakultatív)

 

24.

K

8.00  6b kompetenciamérés Tt/Ny

14.30  Leendő 9. évfolyamosok nyelvi szintfelmérője

 

25.

SZ

14.30 Leendő 9. évfolyamosok nyelvi szintfelmérője

 

26.

CS

Osztálykirándulások: 10a Tapolca, Tihany; 10c Budapest

14.30 Leendő 9. évfolyamosok nyelvi szintfelmérője

2a osztály erdei iskolája Botfán

 

27.

P

Osztálykirándulások: 7b Székesfehérvár, 10b Gárdony

2a osztály erdei iskolája Botfán

 

28.

SZO


 

29.

V

 

B

30.

H

9a osztálykirándulása: Keszthely

 

31.

K

1a osztálykirándulása: Keszthely







Júniusi előzetes:

Általános iskolai ballagás: Június 14. (kedd) 15.00 a régi tornateremben

Gimnáziumi Te Deum: Június 16. (csütörtök) 8.00 a kápolnában

Általános iskolai Te Deum: Június 19. (vasárnap) 16.00 a tornacsarnokban