BME szakvizsga
BME nyelvvizsga
Kréta Facebook Gmail
8900 Zalaegerszeg, Zárda utca 25.
Notre Dame Rend
Mindszenty Iskola
Mindszenty József Általános Iskola
Gimnázium és Kollégium
Zalaegerszeg
  • Támogatás
Támogatás Megosztás
Tisztelt Szülők!

Kérjük, ajánlják fel adójuk 1%-át a Zalaegerszegi Miasszonyunk (Notre Dame) Nővérek Mindszenty Iskolájáért Alapítványnak.

Adószám: 19277150-1-20

Köszönjük támogatásukat!

Kedves Szülők!

Az eddigi bálokból származó bevételeket iskolánk tanulóinak támogatására, eszközök beszerzésére fordítottuk. Hálásan köszönjük az elmúlt évek során nyújtott nagylelkű adományokat, támogatásokat!

A 2023-as bál bevételéből az iskola közösségi tereit újítottuk fel. Célkitűzésünk meghatározása Igazgató Úrral közösen történt. Fontos szempont volt, hogy annak jótékony hatásából, előnyéből minden diákunk részesülhessen. A 2024-es bál bevételéből az iskolai könyvtár felújítását tűzzük ki célként.

A 25. Mindszenty-Bál weboldala az alábbi linken érhető el: 25. Mindszenty-bál

Amennyiben a kitűzött célunk eléréséhez anyagi támogatást szeretnétek nyújtani, az adományokat a Zalaegerszegi Miasszonyunk (Notre Dame) Nővérek Mindszenty Iskolájáért Alapítvány alábbi számlaszámán tudjuk fogadni: 10918001-00000008-83260069

Hálásan köszönjük a támogatást!

Szülői Szervezet