BME szakvizsga
BME nyelvvizsga
Kréta Facebook Gmail
8900 Zalaegerszeg, Zárda utca 25.
Notre Dame Rend
Mindszenty Iskola
Mindszenty József Általános Iskola
Gimnázium és Kollégium
Zalaegerszeg
  • Hírek
Hírek Megosztás

Imaháló papjainkért

A Szombathelyi Egyházmegyében hívői kezdeményezésre közös imába kezdünk papjainkért. Célunk, hogy egyházmegyénk minden jelenlegi és leendő lelkipásztorát lelkileg fogadja örökbe valaki, aki egy éven keresztül kíséri őt lélekben-imádságban.Istenre bízzuk, hogy az imakísérést vállaló személy kinek a nevét kapja, és ezzel együtt minden imádkozótól titoktartást is kérünk, hiszen ebben a vállalásban nem a személyes kötődés a fontos, hanem az imádságos elköteleződés.
Az imában való elköteleződés egy évre szól, de újra vállalható lesz ? minden decemberben újabb papot fogadhatunk örökbe. 2022. december 10-én, Boldog Brenner János egyházmegyei ünnepén indítjuk útra kezdeményezésünket: ekkor lesz lehetőség kihúzni annak az atyának a nevét, akit a következő évre Isten a szívünkre bíz.
A kezdeményezéshez később is tudnak csatlakozni mindazok, akik szívesen vállalják ezt a fontos szolgálatot. A Pasztorális Iroda fogadja a jelentkezőket, akiknek postai úton juttatjuk el a véletlenszerűen kiválasztott atya nevét, akit erre az évre imáikba ajánlunk.
További információ és jelentkezés a Pasztorális Iroda elérhetőségein: pasztoralis@martinus.hu; 94/513-198; Szombathelyi Egyházmegye 9701 Szombathely, Pf. 41.
Bízunk abban, hogy kezdeményezésünk egyházmegyénk lelki gazda-godását szolgálja!

Információk - 2022. december 4.